Інфо поліції

У Харківській області затримали нелегальних перевізників пасажирів та вантажу з ОРДЛО

Зловмисники платили «податки і збори» до «бюджету» російської окупаційної адміністрації на тимчасово окупованій частині Донеччини

Прикордонники Харківського загону спільно зі співробітниками СВ УСБУ у Дніпропетровській області блокували незаконні пасажирські та вантажні перевезення із тимчасово окупованих територій України на підконтрольну українській владі територію.

Нелегальний бізнес організував громадянин України, який разом зі спільниками, порушуючи вимоги чинного законодавства України, здійснював пасажиро-вантажні перевезення з України через територію РФ до тимчасово окупованих територій України та зворотно, – інформує 1NEWS.

При цьому, за оперативною інформацією, зловмисники платили «податки і збори» до «бюджету» російської окупаційної адміністрації на тимчасово окупованій частині Донеччини.

В пункті пропуску «Гоптівка» виявлено два транспортних засоби марки «Опель». Ними фігуранти кримінального провадження незаконно перемістили через державний кордон України в закритому пункті пропуску «Новоазовськ» 15 пасажирів.

Наразі, за порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, громадянам загрожує адміністративна відповідальність, а організатору незаконного бізнесу та його спільникам кримінальна.

Джерело: Держприкордонслужба

Back to top button