Інфо поліції

У Харківській області викрили конвертцентр з оборотом у 100 мільйонів доларів (ВІДЕО)

Ділки використовували для незаконних грошових операцій банківські картки, оформлені на підставних осіб - мешканців тимчасово окупованої території України

У Харківській області викрили угрупування, яке займалося нелегальною конвертацією коштів, використовуючи картки, оформлені на мешканців тимчасово окупованих територій.

За даними правоохоронців, зловмисники з Харкова вибудували незаконну схему отримання готівки громадянами на тимчасово окупованих територіях України, – інформує 1NEWS.

Ділки використовували для незаконних грошових операцій банківські картки, оформлені на підставних осіб – мешканців тимчасово окупованої території України. Загалом фігуранти проконвертували грошові активи на суму понад 100 млн гривень, щодо яких фактичні обставини свідчать про їх одержання злочинним шляхом.

Проведено 11 обшуків в офісних і житлових приміщеннях, а також транспортних засобах осіб, причетних до організації оборудок.

У результаті вилучено готівкові кошти на суму понад 1 мільйон гривень, а також 40 банківських карток, комп’ютерну техніку, мобільні термінали, документи та відомості, що підтверджують злочинну діяльність.

За попередньою інформацією, збитки державному бюджету оцінюються приблизно у 13 млн гривень. Проводяться заходи щодо викриття повного механізму здійснення протиправної діяльності.

Джерело: Держприкордонслужба

Back to top button