Інфо поліції

У Харківській області викрили двох братів у шахрайстві

Кіберполіція встановила, що чоловіки, які є рідними братами, створили та адміністрували понад 15 сервісів, які надають можливість здійснювати дзвінки із підміною абонентського номеру телефону

Працівники кіберполіції в Харківській області спільно зі слідчими поліції під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури викрили 35-річного та 31-річного мешканців Харківської області у шахрайстві.

Про це повідомляє 1NEWS.

Кіберполіція встановила, що чоловіки, які є рідними братами, створили та адміністрували понад 15 сервісів, які надають можливість здійснювати дзвінки із підміною абонентського номеру телефону.

Вказану послугу використовували в своїх цілях шахраї, в тому числі для дзвінків, які відображаються як реальні номери телефонів банківських та кредитних установ.

Крім того, встановлено, що зловмисники й за надання даної послуги отримували передоплату та не надавали її. Для отримання оплати фігуранти використовували криптовалюту та електронні платіжні системи закордонних країн.

Правоохоронці провели обшуки за адресами мешкання фігурантів. За результатами вилучено мобільні телефони, сім-карти закордонних країн, флеш накопичувач, комп’ютерну техніку та банківські картки.

Джерело: Кіберполіція

Back to top button