Інфо поліції

У Харківській області спіймали на хабарі підполковника поліції

Підполковник поліції вимагав гроші від місцевих підприємців за невтручання у комерційну діяльність з вирубки лісопосадок та заготівлі деревини

Співробітники СБУ викрили та затримали на хабарі заступника начальника одного з райвідділень Головного управління Нацполіції у Харківській області.

 

Про це повідомляє 1NEWS.

Оперативники СБУ встановили, що підполковник поліції вимагав гроші від місцевих підприємців за невтручання у комерційну діяльність з вирубки лісопосадок та заготівлі деревини. В разі незгоди посадовець погрожував створити штучні перешкоди для діяльності підприємців та застосувати до них заходи правового реагування. Суми хабарів правоохоронець визначав залежно від обсягів вивезених лісоматеріалів.

Співробітники СБУ затримали заступника начальника райвідділення згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України після отримання чергового хабара у розмірі понад 14 тис. гривень. У межах розпочатого кримінального провадження слідчі Управління СБУ в Харківській області задокументували низку фактів одержання поліцейським хабарів на загальну суму понад 33 тис. гривень.

Джерело: СБУ

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close