Інфо поліції

У Харківській області начальника відділу освіти підозрюють у розтраті півтора мільйонів гривень

Зазначається, що начальник відділу освіти та директор ТОВ вступили у змову з метою розтрати бюджетних коштів

На Харківщині повідомили про підозру начальнику відділу освіти та директору ТОВ, які підозрюються у розтраті близько 1,5 млн гривень.

Про це повідомляє 1NEWS.

У ході досудового розслідування встановлено, що в грудні 2017 року між товариством-підрядником та відділом освіти однієї з районних державних адміністрацій укладено договір про технічне переоснащення котельні в навчально-виховному комплексі.

Зазначається, що начальник відділу освіти та директор ТОВ вступили у змову з метою розтрати бюджетних коштів. Так, директор товариства-підрядника вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості, завищивши обсяг виконаних будівельних робіт.

Начальник відділу освіти, у свою чергу, достовірно розуміючи, що технічне переоснащення котельні не здійснено, підписав акти приймання виконаних робіт. На підставі цього на рахунок ТОВ перераховано бюджетні кошти. Таким чином, загальна сума збитків, завданих державі, складає майже 1,5 млн грн.

Питання щодо обрання запобіжних заходів двом вказаним особам вирішується.

Підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close