Інфо поліції

У Харківській області фермери тримали у трудовому рабстві дев’ятьох людей

На фермі працівники доглядали за більш ніж 80 голів великої рогатої худоби та за свійськими тваринами

У селі Мала Рогань Харківської області викрито двох фермерів, які тримали у трудовому рабстві дев’ятьох людей, серед яких була і неповнолітня особа.

Про це повідомляє 1NEWS.

Правоохоронці викрили 56-річного чоловіка та 60-річну жінку, які займалися вербуванням і переміщенням осіб для подальшої експлуатації у вигляді примусової праці на власному фермерському господарстві.

Вони організували пошук та підбір працівників – осіб з уразливим станом, примушували їх до праці та утримували за допомогою боргової кабали через систематичне накладення штрафів за невиконання окремих робіт праці, а також за допомогою психологічного чи фізичного впливу.

Під час обшуків правохоронці виявили 9 осіб, які проживали у жахливих умовах та не отримували заробітну плату. Серед них троє жінок, п’ятеро чоловіків та одна неповнолітня особа. На фермі працівники доглядали за більш ніж 80 голів великої рогатої худоби та за свійськими тваринами.

Поліцейські вилучили чорнові записи з, начебто, виплаченими грошовими коштами за виконану роботу та з відмітками про борги за несплачену роботу, боргові записки працівників роботодавцям за отримання їжі та напоїв, цигарок, оригінали документів, що підтверджують особи працівників, які працюють на теперішній час та працювали раніше, відеореєстратор, установчі документи фермерського господарства, мобільні телефони.

Джерело: Нацполіція

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close