Інфо поліції

У Харківі поліція викрила банду, яка викрадала і катувала людей

В Харкові поліція викрила злочинне угрупування з шести осіб, які в період з липня 2016 по лютий 2017 здійснили ряд тяжких та особливо тяжких злочинів, в тому числі тортури, інформує 1NEWS з посиланням на УНН.

“Вони викрадали людей, знущалися психологічно і фізично, тобто катували їх. Вимагали гроші або майно. На сьогодні встановлено троє постраждалих, один з них помер. Чоловік не витримав знущань”, — розповів начальник кримінальної поліції В’ячеслав Давиденко.

На мобільному пристрої одного з підозрюваних виявлено та вилучено відеофайли з тортурами потерпілої.

За результатами обшуків вилучено зброю, гранати Ф-1, машини з іноземною реєстрацією, які злочинці використовували, як засоби вчинення злочинів; спеціально пристосовані мобільні термінали з нульовими ІМЕІ; посвідчення на ім’я затриманих, які схожі з посвідченнями працівників правоохоронних органів; література про життя кримінального світу дев’яностих років, боргові розписки, засоби зв’язку.

В ході слідчо-оперативної роботи отримані дані про взаємовідносини членів злочинної організації, розподіл функцій, ієрархічна побудова угруповання, які також мають доказове значення у кримінальному провадженні.

Членам злочинної організації повідомлено про підозру у вчиненні ряду тяжких кримінальних злочинів — створення злочинної організації, незаконне позбавлення волі або викрадення людини, вимагання, нанесення тяжких тілесних ушкоджень, незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Враховано участь кожного фігуранта у злочинній діяльності.

Стосовно підозрюваних обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

В даний час слідчими закінчується проведення запланованого обсягу слідчо-розшукових дій, спрямованих на документування протиправної діяльності членів вказаного угрупування.

Санкціями статей, за якими підозрюються учасники злочинної організації, передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 7 до 12 років.

 

 

 

 

 

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close