Інфо поліції

У Донецькій області шахраї придумали пенсійну аферу для переселенців

Встановлено, що у 2017 році вони обіцяли людям допомогу в отриманні соцвиплат, послуга коштувала 3500 гривень, проте пенсій переселенці жодного разу так і не отримали

До Служби безпеки України звернувся підприємець з Краматорська, який повідомив про те, що зникла його співробітниця. Згодом з її номеру чоловічий голос розповів, що жінку викрадено, а ціна її життя – 80 тисяч доларів, – розповідає 1NEWS.

Провівши ряд оперативно-розшукових заходів, правоохоронці виїхали до Слов’янська, де так званих викрадачів, а також «полонену» було затримано.

З’ясувалося, що викрадення – це одна із сотень інших афер на рахунку трійки. Розшуковці володіють достовірною інформацією про те, що зловмисники причетні до шахрайських схем, пов’язаних з оформленням пенсій мешканцям непідконтрольних територій. Встановлено, що у 2017 році вони обіцяли людям допомогу в отриманні соцвиплат. Послуга коштувала 3500 гривень, проте пенсій переселенці жодного разу так і не отримали.

При цьому у кожного з членів групи було своє завдання. Приміром, до обов’язків жінки входило вирішення «питання» безпосередньо у філіалах відповідних соцустанов.

Все виглядало цілком реально, проте через деякий час до підозрюваної приїхали її поплічники з вимогою повернути борг, адже чоловіки знаходили людей, яким необхідно було оформлення, а їх спільниця свою частину домовленості не виконала.

Жінка запевнила, що не має необхідної суми, в обмін запропонувала план з її отримання, знову шахрайський. В такий спосіб підслідні інсценували викрадення останньої, а в жертви обрали її керівника.

Джерело: прес-служба Нацполіції

Останні новини

Back to top button