Інфо поліції

У Донецькій області викрили розкрадання майже 2 мільйонів гривень на пасажирських перевезеннях

Поліцейські встановили, що у «схемі» були задіяні службові особи одного з комунальних підприємств та приватні перевізники

Злочинну «схему», організатора та учасників угруповання викрили оперативники управління стратегічних розслідувань в Донецькій області, слідчі слідчого управління поліції області, під процесуальним керівництвом прокуратури.

Про це повідомляє 1NEWS.

Поліцейські встановили, що у «схемі» були задіяні службові особи одного з комунальних підприємств та приватні перевізники. Останні на підставі укладених із КП договорів здійснювали нерегулярні спеціальні перевезення пасажирів через лінію розмежування з тимчасово окупованою територією Донецької області.

Щоб заволодіти коштами комунального підприємства, зловмисники вносили недостовірні відомості до актів виконаних робіт, занижуючи фактичну кількість перевезених через лінію розмежування пасажирів.

Таким чином, сума, що підлягала зарахуванню на рахунок КП в результаті надання послуг, складала 25% від реальної кількості отриманих коштів. Решта суми розподілялася між всіма учасниками злочинної групи.

За такою «схемою» організатору та п’ятьом учасникам вдалося заволодіти коштами на загальну суму майже 1,7 мільйона гривень.

Під час проведення санкціонованих обшуків за місцями перебування юридичних осіб та у помешканнях фігурантів справи поліцейські вилучили бухгалтерську документацію та «чорнові» записи, що підтверджують їх протиправну діяльність.

Джерело: Нацполіція

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close