Інфо поліції

У Донецькій області на хабарях викрили високопосадовця Держгеокадастру

Оперативники спецслужби встановили, що держслужбовець вимагав гроші від матері-одиначки двох дітей, яка хотіла законно оформити землю під власним приватним будинком

На систематичних хабарях за присвоєння кадастрових номерів при оформленні земельних ділянок викрила Служба безпеки України заступника начальника відділу ГУ Держгеокадастру у Донецькій області.

Про це повідомляє 1NEWS.

Оперативники спецслужби встановили, що держслужбовець вимагав гроші від матері-одиначки двох дітей, яка хотіла законно оформити землю під власним приватним будинком.

Після передачі першої частини неправомірної вигоди у розмірі 3,5 тисячі гривень, посадовець видав жінці фальшивий договір без підписів і печаток.

Потім він продовжив оформлення технічної документації з порушенням процедурних норм.

Правоохоронці затримали зловмисника, згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, у Центральному парку Маріуполя під час одержання другої частини хабаря у розмірі 3 тисячі гривень.

У ході санкціонованих слідчих дій за місцем проживання фігуранта виявлено гроші, одержані незаконним шляхом, документацію та інші речові докази протиправної діяльності.

Джерело: СБУ

Останні новини

Back to top button