Інфо поліції

У Донецькій області чиновники привласнили 5 мільйонів гривень на пасажирських перевезеннях

Учасники злочинної схеми вносили недостовірні відомості до актів виконаних робіт, занижуючи фактичну кількість перевезених через лінію розмежування пасажирів

Поліцейські встановили, що у 2019 році службові особи одного з комунальних підприємств вступили у злочинну змову з приватними перевізниками, які на підставі укладених з КП договорів здійснювали нерегулярні спеціальні перевезення пасажирів через лінію розмежування з тимчасово окупованою територією Донецької області.

Про це повідомляє 1NEWS.

З метою заволодіння коштами комунального підприємства учасники злочинної схеми вносили недостовірні відомості до актів виконаних робіт, занижуючи фактичну кількість перевезених через лінію розмежування пасажирів.

Таким чином, сума, що підлягала зарахуванню на рахунок КП в результаті надання послуг, складала 25% від реальної кількості отриманих готівкових коштів. Привласнену таким чином решту у сумі майже 5 мільйонів гривень зловмисники розподілили між собою.

У ході санкціонованих обшуків за місцями перебування юридичних осіб та у помешканнях 10 фігурантів справи виявлено та вилучено мобільні телефони, бухгалтерську документацію та чорнові записи.

Джерело: Нацполіція

Back to top button