Інфо поліції

У Донецькій області зловили на хабарництві чиновників Держпродспоживслужби

Виявляючи порушення посадовці вимагали з  підприємців області неправомірну вигоду від 200 до 1000 доларів США

Оперативниками Управління захисту економіки в Донецькій області під процесуальним керівництвом Красноармійської місцевої прокуратури Донецької області викрито та припинено злочинну схему вимагання та отримання неправомірної вигоди з підприємців.

Про це повідомляє 1NEWS.

Посадовців управління захисту споживачів Держпродспоживслужби в Донецькій області викрили у хабарництві за не реагування на порушення закону України «Про захист прав споживачів» та не повідомлення до правоохоронних органів про виявлені під час проведення перевірок підприємців фактів вчинення адміністративних правопорушень та (або) кримінальних злочинів.

Працівники обласної Держпродспоживслужби відповідали за контроль у сфері захисту споживачів, реклами, антитютюнового законодавства. Виявляючи порушення посадовці вимагали з  підприємців області неправомірну вигоду від 200 до 1000 доларів США. Розмір хабарів визначався матеріальним станом порушників та тяжкістю їх порушення.

Фігурантів справи було затримано під час одержання 4 тисяч гривень неправомірної вигоди. Усього задокументовано 14 фактів вимагання та отримання хабарів на загальну суму понад 55 тисяч гривень.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button