Інфо поліції

У Дніпропетровській області спіймали на хабарі підполковника податкової міліції

Він вимагав від громадянина 7 тисяч доларів США


Правоохоронці встановили, що старший оперуповноважений  податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області вимагав від громадянина 7 тисяч доларів США неправоміоної вигоди.

За вказану суму винагороди останній пообіцяв не втручатися у господарську діяльність суб’єкта господарювання, а саме не вживати заходів по припиненню діяльності  мережі аптек.

Про це повідомляє 1NEWS.

У разі відмови підполковник погрожував ініціювати перевірки та провести обшуки за місцем знаходження суб’єкта господарювання.

Джерело: Нацполіція

 

One Comment

  1. Зачем озвучивать новость получения взятки подполковником налоговой службы, если не озвучена Ф.И.О “виновника торжества”??? Это фейк??? Для кого??? Ну взял “человек” взятку, ну и бог с ним! Посадят? Сомневаюсь. Помурыжат эту тему какое-то время, и за те же бабки отпустят. Не впервой. Друзья , помните!!!!! Наше государство несколько удивительно позитивно, с пониманием и любовью лелеет своих граждан ( дойных коров)… Если вы не платите налоги, то помните, что где-то плачет ребёнок ……. чиновника, которому не хватает на новый Бентли и кокаин, а в случае если на вашем огороде найдут нефть, то она – государственная, а если найдут коноплю… то она Ваша….

Back to top button