Інфо поліції

У Дніпропетровській області спіймали на хабарі підполковника податкової міліції

Він вимагав від громадянина 7 тисяч доларів США


Правоохоронці встановили, що старший оперуповноважений  податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області вимагав від громадянина 7 тисяч доларів США неправоміоної вигоди.

За вказану суму винагороди останній пообіцяв не втручатися у господарську діяльність суб’єкта господарювання, а саме не вживати заходів по припиненню діяльності  мережі аптек.

Про це повідомляє 1NEWS.

У разі відмови підполковник погрожував ініціювати перевірки та провести обшуки за місцем знаходження суб’єкта господарювання.

Джерело: Нацполіція

 

Tags
загрузка...

Related Articles

One Comment

  1. Зачем озвучивать новость получения взятки подполковником налоговой службы, если не озвучена Ф.И.О “виновника торжества”??? Это фейк??? Для кого??? Ну взял “человек” взятку, ну и бог с ним! Посадят? Сомневаюсь. Помурыжат эту тему какое-то время, и за те же бабки отпустят. Не впервой. Друзья , помните!!!!! Наше государство несколько удивительно позитивно, с пониманием и любовью лелеет своих граждан ( дойных коров)… Если вы не платите налоги, то помните, что где-то плачет ребёнок ……. чиновника, которому не хватает на новый Бентли и кокаин, а в случае если на вашем огороде найдут нефть, то она – государственная, а если найдут коноплю… то она Ваша….

Back to top button
Close