Інфо поліції

У Дніпропетровській області перекрили контрабанду психотропів

Ділки незаконно переправляли «товар» до нашої країни через водіїв рейсів міжнародного сполучення

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили у Дніпропетровській області організоване угруповання, яке спеціалізувалося на контрабанді, виготовленні та збуті психотропних речовин.

Про це повідомляє 1NEWS.

Оперативники спецслужби встановили, що учасники групи, до складу якої входило шестеро місцевих жителів, закуповували в одній із сусідніх країн прекурсоромісткий засіб псевдоефедрину гідрохлориду.

Ділки незаконно переправляли «товар» до нашої країни через водіїв рейсів міжнародного сполучення. Для виготовлення амфетаміну з контрабандно ввезених прекурсорів зловмисники організували на території регіону кілька нарколабораторій.

Синтезовані психотропи учасники угруповання розповсюджували через розгалужену мережу наркодилерів. Під час проведення санкціонованих слідчих дій в межах раніше відкритого кримінального провадження співробітники СБУ виявили у помешканнях, автомобілях фігурантів справи та місцях виробництва наркотиків приблизно 2 кілограми прекурсорів, півкілограма метамфетаміну, обладнання для виготовлення психотропів, а також майже 120 тисяч доларів США, 50 тисяч євро та 200 тисяч гривень.

Джерело: СБУ

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close