Інфо поліції

У Дніпропетровській області затримали злочинців, які напали на фермера

В автомобілі, на якому приїхали члени злочинного угруповання, слідчі вилучили пакунки з речовиною, яку, ймовірно, останні використовували для отруєння собак у домоволодінні потерпілого

У м. Синельникове оперативники управління стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області, слідчі слідчого управління обласної поліції під процесуальним керівництвом прокуратури Дніпропетровської області затримали організатора та учасників злочинного угруповання під час спроби нападу на будинок місцевого мешканця.

Про це повідомляє 1NEWS.

До складу групи входили особи з числа раніше засуджених за скоєння тяжких злочинів. Її лідером був 59-річний мешканець області, який долучив до кримінальної діяльності свого 32-річного сина. Характерною рисою цього угруповання було те, що їхніми жертвами ставали виключно фермери. Наразі вже зібрані матеріали причетності членів даної групи до скоєння розбійних нападів на території Дніпропетровської та Херсонської областей.

Під час документування їхньої протиправної діяльності поліцейські з’ясували, що перед тим, як вийти на «справу», зловмисники ретельно готувалися. Деякий час спостерігали за особою та її будинком, вивчали розпорядок дня, обстежували прилеглу територію на наявність камер відеоспостережень, собак, також ретельно прораховували шляхи потрапляння до будинку та шляхи відходу. Якщо на подвір’ї були тварини, щоб ті не підіймали галас, за кілька днів до нападу підкидали їм отруту.

В ході процесуальних заходів було встановлено, що зловмисники готуються до чергового нападу на помешкання фермера у м. Синельникове. Поліцейські повідомили господаря, і чоловік розповів, що кілька днів тому невідомі отруїли його чотирьох собак.

Поліцейські влаштували засідку в будинку фермера. Коли зловмисники проникли до будинку, то одразу були затримані спецпризначенцями Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції. У кожного учасника при собі була зброя, яку вилучили правоохоронці.

В автомобілі, на якому приїхали члени злочинного угруповання, слідчі вилучили пакунки з речовиною, яку, ймовірно, останні використовували для отруєння собак у домоволодінні потерпілого.

Джерело: Нацполіція

Tags

Останні новини

Back to top button
Close