Інфо поліції

У Дніпропетровській області виявили нелегальне сміттєзвалище (ФОТО й ВІДЕО)

Зараз поліцейські встановлюють причетність до організації сміттєзвалища посадових осіб селищної ради, на території якої воно розташоване

Злочинну діяльність посадових осіб задокументували поліцейські в Дніпропетровській області.

Про це інформує 1NEWS.

Як встановили поліцейські, для організації сміттєзвалища працівники приватного підприємства зняли земельний покров із ділянки у Дніпровському районі, куди звозили побутові відходи та відходи від нафтопереробки, хімічної промисловості та тваринного походження.

До того ж на балансі підприємства було відсутнє будь-яке спеціальне обладнання та автотранспорт для перевезення такого роду сміття.

Зараз поліцейські встановлюють причетність до організації сміттєзвалища посадових осіб селищної ради, на території якої воно розташоване.

Також перевіряються інші суб’єкти господарювання, які протягом тривалого часу незаконно відвантажували забруднюючі речовини на ділянку.

Під час санкціонованих обшуків з території незаконного сміттєзвалища були відібрані зразки ґрунту та відправлені на експертизу. З автомобіля директора підприємства вилучили понад 86 тисяч гривень.

З офісного приміщення вилучили підроблені печатки та штампи законно діючих підприємств, незаконно перероблений пістолет під гумові кулі, бухгалтерську документацію та інші документи.

Наразі слідчі заходи ще тривають. Після отримання результатів експертизи вирішуватиметься питання про відкриття додаткових кримінальних проваджень.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button