Інфо поліції

У Дніпропетровській області викрили колишнього чиновника у земельних махінаціях

За різні суми винагороди чиновник «гарантував» підприємцям безперешкодний розгляд і погодження документації на право користування, отримання в оренду або зміну цільового призначення земельних ділянок

Служба безпеки України викрила колишнього першого заступника керівника однієї з районних державних адміністрацій Дніпропетровської області, причетного до зловживань впливом під час вирішення земельних питань.

За попередніми даними досудового розслідування, посадовець налагодив механізм одержання неправомірної вигоди, використовуючи службове становище, – повідомляє 1NEWS.

За різні суми винагороди чиновник «гарантував» підприємцям безперешкодний розгляд і погодження документації на право користування, отримання в оренду або зміну цільового призначення земельних ділянок.

Оперативники спецслужби задокументували факт спроби фігуранта одержати 4 тисячі американських доларів від представника місцевої комерційної структури.

За вказану суму посадовець обіцяв підприємцю сприяння у наданні дозволу на зміну цільового призначення 3 земельних ділянок загальною площею 6 гектарів для встановлення сонячних електростанцій.

У ході обшуків на робочому місці та у помешканні посадовця правоохоронці виявили документи та комп’ютерну техніку із доказами протиправної діяльності.

Під час слідчих дій також встановлено, що держслужбовець «забув» відобразити у декларації про майновий стан відомості про наявні у його користуванні транспортні засоби і нерухомість на суму майже 2 мільйони гривень, що підтверджено висновками відповідних експертиз.

Джерело: СБУ

Back to top button