Інфо поліції

У Дніпрі затримали рекетирів (Відео)

У створеній групі була чітка ієрархія, де кожен відповідав за свій напрям – підбір «кадрів» для вчинення злочинів, пошук потенційних жертв з-поміж підприємців, усунення конкурентів на ринку, здійснення психологічного тиску, вчинення злочинів, легалізація коштів, отриманих злочинним шляхом та силовий блок

У Дніпрі затримали злочинців, які “спеціалізувались” на вимаганні коштів, поверненні «боргів», залякуванні підприємців для отримання частини їхнього прибутку.

Про це інформує 1News.

У створеній групі була чітка ієрархія, де кожен відповідав за свій напрям – підбір «кадрів» для вчинення злочинів, пошук потенційних жертв з-поміж підприємців, усунення конкурентів на ринку, здійснення психологічного тиску, вчинення злочинів, легалізація коштів, отриманих злочинним шляхом та силовий блок.

Так, керівниця одного з підприємств звернулася до організатора угруповання, аби той поміг їй позбутися конкурента на ринку.

За вказівкою лідера, зловмисники погрозами вимагали від бізнесмена працювати на умовах жінки та сплатити їм так звані «відступні».

Одночасно із затримання розпочали проведення 26 обшуків за місцями мешкання і знаходження фігурантів, в автомобілях, офісних та складських приміщеннях підприємств, установі банку.

Вилучили зброю та набої до неї, транспортні засоби, «чорнові» записи, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, гроші.

Джерело: Нацполіція

Back to top button