Інфо поліції

У Дніпрі викрили нелегальних провайдерів

Послугами цього провайдера користувалися більше п’яти тисяч жителів Дніпра

Працівники Придніпровського управління кіберполіції спільно зі слідчими поліції Дніпропетровської області, за процесуального керівництва Дніпропетровської місцевої прокуратури №1, наразі встановлюють усіх осіб, причетних до організації такої протиправної діяльності.

Про це повідомляє 1NEWS.

Кіберполіція встановила: працівникитовариства з обмеженою відповідальністю за щомісячну плату надавали мешканцям житлових масивів м. Дніпро доступ до перегляду програм мовлення відомих українських телеканалів.

Зловмисники підключали абонентів через дротову мережу кабельного телебачення і роздавали цифровій та аналоговий сигнал. При цьому, представники провайдера не укладали договорів з правовласниками на ретрансляцію каналів. Користувачі ж навіть не підозрювали, що послуги, які їм надає провайдер, незаконні.

Вилучено комп’ютерну техніку, більш як півсотні телевізійних та інтернет-тюнерів різних модифікацій, ТВ-карти для доступу до каналів телебачення та ретранслятори цифрового сигналу та зв’язку. Крім того, вилучено печатки товариства, документацію та чорнові записи.

Послугами цього провайдера користувалися більше п’яти тисяч жителів Дніпра. Наразі доступ до кабельного телебачення для них заблоковано в зв’язку з вилученням під час обшуків техніки, яка використовувалася для передачі цифрового та аналогового сигналу.

Кримінальне провадження розпочато за ч. 3 ст. 190 (шахрайство) КК України. Після проведення всіх експертиз вилученої техніки буде вирішено питання щодо перекваліфікації провадження за ст. 176 (Порушення авторських прав) КК України.

Джерело: Нацполіція

Tags

Останні новини

Back to top button
Close