Інфо поліції

У Дніпрі викрили фінансову оборудку з багатомільйонного розкрадання міського бюджету

За результатами проведеної судово-будівельної експертизи, реальна сума збитків бюджету Дніпра становила понад 5,5 мільйона гривень

Служба безпеки України у Дніпрі викрила фінансову оборудку із нанесення мільйонних збитків бюджету обласного центру.

Протягом 2017 – 2019 років відбувалось будівництво «Комплексу раціонального використання та зберігання побутових відходів «Правобережний», що належить комунальному підприємству, – інформує 1NEWS.

За попередньою версією слідства, керівник компанії підрядника штучно завищував вартість та обсяги проведених будівельних робіт і складав відповідні «липові» акти приймання робіт для замовника будівництва.

Директор комунального підприємства міськради у свою чергу не проводив необхідну перевірку звітно-кошторисної документації і підписував акти приймання виконаних робіт із неправдивими відомостями.

Під час планової перевірки заходів фінансового контролю до оборудки долучився начальник одного із відділів Східного офісу Держаудитслужби. Чиновник для приховування корупційної схеми видав акт ревізії комунального підприємства та довідку зустрічної звірки з компанією-підрядником, в яких більшість очевидних порушень не відобразив, діючи в інтересах вказаних юридичних осіб.

За результатами проведеної судово-будівельної експертизи, реальна сума збитків бюджету Дніпра становила понад 5,5 мільйона гривень.

Джерело: СБУ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close