Інфо поліції

У Дніпрі викрили банду рекетирів й рейдерів, яку очолював адвокат

Зловмисники здійснили рейдерське захоплення одного із ринків в місті Дніпрі та перешкоджали тамтешнім підприємцям у веденні ними господарської діяльності

У Дніпрі викрили банду, яка займалася рейдерством, вимаганням грошей у підприємців та пошкодженням майна.

Банду очолював 42-річний діючий адвокат та член громадської ради при місцевому органі державної виконавчої влади, – інформує 1NEWS.

Відомо, що до складу злочинної організації входило семеро осіб.

Більшість з них — активні учасники громадських організацій.

За вказівками організатора — 42-річного діючого адвоката та члена громадської ради при місцевому органі державної виконавчої влади — зловмисники здійснили рейдерське захоплення одного із ринків в місті Дніпрі та перешкоджали тамтешнім підприємцям у веденні ними господарської діяльності.

Загальна сума завданих злочинною діяльністю збитків сягає 2 млн грн.

Зазначається, що крім цього, учасники злочинної організації причетні до нанесення тяжких тілесних ушкоджень медпрацівнику однієї з обласних лікарень.

“Замовила” побиття свого підлеглого головна лікарка. Виконання злочину “доручила” лідеру злочинної організації — його спільники побили потерпілого битою та молотком. Мотив — особиста неприязнь.

Так, викрили неправомірну діяльність зловмисників оперативники управління стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області з колегами-правоохоронцями. Учора, 26 листопада, вони провели обшуки за місцями проживання фігурантів. Вилучили холодну та вогнепальну зброю, набої різного калібру, “чорнові” записи, спецзасоби зв’язку, гроші.

Джерело: УНН

Back to top button