Інфо поліції

У Дніпрі спіймали прикордонника на хабарі

За неправомірну вигоду прикордонник збирав, перевіряв та передавав інформацію про осіб, транспортні засоби та вантажі, які перетинають державний кордон України

Співробітники Служби безпеки України викрили на систематичних хабарах заступника начальника відділення прикордонної служби «Дніпро», – повідомляє 1NEWS.

Оперативники спецслужби встановили, що посадовець налагодив механізм отримання неправомірної вигоди за передачу стороннім особам інформації з обмеженим доступом, що є власністю держави.

Правоохоронці задокументували три епізоди отримання зловмисником хабарів на загальну суму 9 тисяч гривень. За неправомірну вигоду прикордонник збирав, перевіряв та передавав інформацію про осіб, транспортні засоби та вантажі, які перетинають державний кордон України, у тому числі стосовно осіб, причетних до вчинення терористичної діяльності.

Правоохоронці затримали посадовця у центрі Дніпра під час отримання чергового «траншу» у розмірі майже 4 тисячі гривень. Під час обшуків за місцем роботи та проживання заступника начальника відділення вилучено предмети і документи, що засвідчують протиправну діяльність.

Джерело: прес-центр СБУ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close