Інфо поліції

У Дніпрі поліція затримала кілера, який розшукується у ЄС

В Дніпрі під час підготовки до вбивства поліцейські затримали кілера, який розшукується країнами Євросоюзу за організацію та замах на умисне вбивство. Про це вечері 6 квітня повідомив перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін, пише 1NEWS із посиланням на Главком.

За його словами, у затриманого вилучений споряджений пістолет, а також засоби радіозв’язку з гарнітурою.

«Випадково або ні, але в цей же час поряд, в одному із розважальних закладів, «злодій в законі» по кличці «Умка» святкував день народження, де зібралися авторитетні представники злодійського світу та їх друзі», – відзначив Аброськін.

«Але цікавий навіть й не цей «дивний» збіг обставин, цікаво інше. Під час відпрацювання місцевості задля встановлення посібників кілера та його можливого об’єкту працівники поліції увійшли в зазначений заклад. «Вори» занепокоїлися й тоді пролунали такі їх слова: «Ми же ж зі всіма домовилися, нащо ви сюди зайшли? Нам же ж обіцяли не чіпати сьогодні». Поліцейські відповіли: «Ми з вами не домовлялися». Помилка вийшла в їх «помічників», які це їм гарантували. Хочу тільки додати, що ми ніколи з злодіями не домовлялися й домовлятися не будемо. Поліція ніколи не піде на будь-які домовленості зі злодійським світом», – підкреслив перший заступник голови Національної поліції.

Аброськін відзначив, що завдяки вдалій роботі поліції, можливо, було врятовано життя якогось «злодія»…

Back to top button