Інфо поліції

У Дніпрі викрили механізм привласнення бюджетних коштів під час ремонту освітнього закладу

За попередніми оцінками фахівців, ця оборудка дозволила привласнити майже 7 мільйонів гривень бюджетних коштів, які у подальшому були виведені через фірми-прокладки у тіньовий обіг

У Дніпрі правоохоронці викрили корупційний механізм привласнення бюджетних коштів посадовцями органу місцевого самоврядування під час капітального ремонту комунального закладу освіти.

Про це повідомляє 1NEWS.

За даними спецслужби, протягом 2018 – 2019 років один з департаментів органу місцевого самоврядування Дніпропетровщини провів низку публічних тендерних закупівель з капітального ремонту будівель та благоустрою прилеглої території навчального закладу на загальну суму 49 мільйонів гривень. За версією слідства, перемогу на тендері штучно отримали афілійовані з чиновниками фірми.

Під час здійснення реконструкції та благоустрою об’єкту головні підрядники у звітній документації свідомо дублювали частину виконаних робіт. За попередніми оцінками фахівців, ця оборудка дозволила привласнити майже 7 мільйонів гривень бюджетних коштів, які у подальшому були виведені через фірми-прокладки у тіньовий обіг.

У ході проведених слідчих дій правоохоронці вилучили тендерну документацію, підписані акти виконаних робіт, платіжні доручення та іншу документацію, що свідчить про проведення незаконної оборудки.

У межах розпочатого кримінального провадження за ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України проводяться відповідні експертизи для повідомлення про підозру особам, причетним до протиправної схеми.

Джерело: УНН
Back to top button