Інфо поліції

У “Державній продовольчо-зерновій корпорації України” викрили схему призначення на посади за хабарі (ВІДЕО)

У ході досудового розслідування задокументовано факт вимагання керівником одного з департаментів Корпорації неправомірної вигоди в розмірі 35 000 доларів від директора однієї з філій Товариства за забезпечення подальшого перебування його на посаді директора філії

Державне бюро розслідувань викрило системну корупційну схему службових осіб Акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» щодо вимагання грошей за призначення на посади.

Про це інформує 1NEWS.

Оперативними працівниками ДБР встановлено, що керівною ланкою Корпорації запроваджено механізм вимагання неправомірної вигоди від підпорядкованих підрозділів за продовження перебування на посаді їх керівників.

У ході досудового розслідування задокументовано факт вимагання керівником одного з департаментів Корпорації неправомірної вигоди в розмірі 35 000 доларів від директора однієї з філій Товариства за забезпечення подальшого перебування його на посаді директора філії.

Тож 12 березня 2021 року за результатами проведення комплексу скоординованих слідчих розшукових дій слідчими ГСУ ДБР було затримано у порядку ст. 208 КПКУ цього керівника одного з департаментів АТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України” під час отримання неправомірної вигоди.

Джерело: ДБР

Back to top button