Інфо поліції

У Чернівецькій області викрили нелегальне вивезення лісу на Близький Схід

Ділки нелегально скуповували протиправно зрубані на територіях місцевих лісгоспів дерева для виготовлення пиломатеріалів

Незаконне переправлення оптових партій лісоматеріалів до однієї з країн Близького Сходу попередила у Чернівецькій області Служба безпеки України.

Троє комерсантів та довірена особа фірми-експортера організували механізм протиправного переміщення лісопродукції за кордон, – інформує 1NEWS.

Ділки нелегально скуповували протиправно зрубані на територіях місцевих лісгоспів дерева для виготовлення пиломатеріалів.

Технологічна обробка лісосировини проводилась на пилорамі підприємства, афілійованого з фігурантами справи.

Для легалізації готової продукції та оформлення митної документації вони застосовували схему подвійного використання товарно-транспортних накладних підприємців з інших регіонів. Переправляти товар через кордон зловмисники планували вантажівками.

Під час обшуків на території складів, виробництва та у транспортних засобах фігурантів справи правоохоронці вилучили партію лісопродукції вартістю майже 2,8 мільйона гривень. У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до оборудки.

Джерело: СБУ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close