Інфо поліції

У Чернігівській області викрили підпільну майстерню з виробництва та ремонту вогнепальної зброї (ФОТО)

Оперативники спецслужби встановили, що незаконну зброярню обладнав на території власного помешкання житель Ніжинського району

Служба безпеки України викрила на Чернігівщині підпільну майстерню з виробництва, переробки та ремонту вогнепальної зброї.

Оперативники спецслужби встановили, що незаконну зброярню обладнав на території власного помешкання житель Ніжинського району, – інформує 1NEWS.

Чоловік, маючи спеціальні знання, займався незаконним ремонтом та переробкою у бойову незареєстровану вогнепальну зброю, у тому числі на замовлення представників кримінальних кіл.

Клієнтів він підшукував через інтернет та особисті зв’язки.

Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання та у майстерні зловмисника правоохоронці вилучили автомат Калашникова, 2 пістолети ПМ та Марголіна, 4 незареєстровані нарізні карабіни, 8 одиниць гладкоствольної зброї різного калібру та майже 2 кілограми пороху.

Також виявлено глушники, тепловізорні та оптичні приціли, 46 магазинів до автоматів Калашникова і пістолетів, комплектуючі до засобів ураження, велику кількість запчастин до стрілецької зброї та спеціальне обладнання для виготовлення, переробки і ремонту вогнепальної зброї.

Джерело: СБУ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close