Інфо поліції

У Черкаській області затримали банду “залізничних” грабіжників (ФОТО)

Група у складі кількох раніше неодноразово судимих осіб «працювала» на потягах міжрегіонального та міжміського сполучення протягом кількох місяців

Правоохоронці затримали злодіїв у пасажирському потязі на залізничній станції міста Сміла, що на Черкащині.

Про це інформує 1NEWS.

На сьогодні слідством встановлено, що група у складі кількох раніше неодноразово судимих осіб «працювала» на потягах міжрегіонального та міжміського сполучення протягом кількох місяців.

Правоохоронці зафіксували близько сотні фактів скоєних конотопчанами крадіжок приватного майна і документів пасажирів.

Вже встановлено, що зловмисники легковим транспортом діставалися до  населених пунктів інших областей, через які проходять маршрути залізничного транспортного сполучення, і через інтернет або безпосередньо на місці зупинки потягів придбавали квитки.

Потім, переважно вночі пересідаючи до міжміських чи міжобласних потягів, під час руху за допомогою відповідного ключа проникали до купейного приміщення і швидко спустошували валізи пасажирів. Після цього поверталися до Конотопу, де збували майно і розподіляли отримані за нього гроші.

В результаті проведення санкціонованих обшуків працівники поліції вилучили речові докази, що свідчать про причетність групи до крадіжок коштовного негабаритного майна, зокрема – стільникові телефони, планшети, старовинні монети тощо, а також викрадені у пасажирів документи. Окрім того, оперативники та слідчі поруч гаража одного з фігурантів справи виявили насадження конопель та вилучили 7 кущів.

Джерело: Нацполіція

Back to top button