Інфо поліції

У Черкаській області викрили підпільне виробництво побутової хімії та алкогольних напоїв

Реалізовували контрафактні товари по всій території України гуртом та у роздріб через торгівельні точки на ринках

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Черкаській області, слідчі обласної поліції за процесуального керівництва прокуратури області викрили групу осіб, які налагодили підпільне виробництво побутової хімії та алкогольної продукції.

Організували діяльність виробничих цехів двоє мешканців регіону, – інформує 1NEWS.

Зокрема – один цех, де виготовляли побутову хімію, та два цехи з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв. Загалом у нелегальному бізнесі було задіяно 16 осіб: постачання компонентів до цехів, виробництво та реалізація фальсифікату, а також його доставка замовникам.

Реалізовували контрафактні товари по всій території України гуртом та у роздріб через торгівельні точки на ринках. Продукцію збували під логотипами відомих торгових марок. Також поліцейські встановили місця зберігання фальсифікованої продукції.

За результатами проведення санкціонованих обшуків у цехах, складах та за місцем мешкання осіб, причетних до підпільної діяльності, правоохоронці вилучили 3300 літрів гелієвої суміші для виготовлення фальсифікованої побутової хімії, а також понад 6000 літрів уже готової до реалізації продукції.

Крім того – 1620 літрів спирту, 2600 літрів фальсифікованого алкоголю – горілка, коньяк, віски, а також обладнання, тара, етикетки з логотипами відомих торгових марок, «чорнові» записи та 200 тисяч гривень.

Загалом поліцейські вилучили продукції на суму понад 1,5 мільйона гривень.

Джерело: Нацполіція

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close