Інфо поліції

У Черкаській області викрили мільйонні розкрадання під час ремонту доріг

Оперативники спецслужби встановили, що під час робіт підрядник не виконав умов договору та здійснив часткову заміну асфальту лише на ділянці дороги трохи більше ніж 6 кілометрів

Служба безпеки України викрила нанесення мільйонних збитків обласному бюджету Черкаської області під час капітального ремонту автодоріг.

Про це інформує 1NEWS.

За попередньою версією слідства, у 2019 році держпідприємство «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» оголосило тендер на проведення ремонтних робіт із заміни дорожнього покриття.

Ремонту потребувала ділянка дороги протяжністю 8 кілометрів на території Звенигородського району.

Переможцем конкурсу на загальну суму 15 мільйонів гривень стала комерційна структура із Київщини.

Оперативники спецслужби встановили, що під час робіт підрядник не виконав умов договору та здійснив часткову заміну асфальту лише на ділянці дороги трохи більше ніж 6 кілометрів.

Через недотримання технічних стандартів та використання неякісних матеріалів, вже через 4 місяці це призвело до руйнації дороги.

До актів комерсанти також внесли завідомо неправдиву інформацію про обсяги виконаних робіт, якість використаних матеріалів та завищили їхню вартість. «Зекономлені» кошти підрядник привласнив.

За висновками будівельно-технічної експертизи, внаслідок зловживань комерсанти обласному бюджету завдали збитки на майже 1,1 мільйона гривень.

Джерело: СБУ

Back to top button