Інфо поліції

У Черкаській області ледь не згоріло ціле село

1 квітня на відкритій території коло села Мохнач, невідомі підпалили суху траву, через сильний поривчастий вітер вогонь швидко поширився

На Чорнобаївщині через пал трави мало не згоріло село.

Про це повідомив речник Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Черкаській області Костянтин Проценко, передає 1NEWS.

За інформацією Проценка, 1 квітня на відкритій території коло села Мохнач, невідомі підпалили суху траву, через сильний поривчастий вітер вогонь швидко поширився і близько 17:00 суцільна вогняна стіна почала швидко наближатися до населеного пункту. Неконтрольоване поширення стихії створило реальну загрозу не лише для житлових будинків села Мохнач, а й для розташованого неподалік лісового масиву.

На місце події були спрямовані сили двох найближчих пожежно-рятувальних частин із Чорнобая, Золотоноші, також направили техніку аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління із Черкас та бойові розрахунки 2-х місцевих пожежних команд. Допомогу надали і лісники надіславши розрахунок лісової пожежної частини з Чорнобаївського лісництва.

“Боротьба із вогнем тривала понад 8 годин. Лише ближче до 2-ї години ночі, спільним зусиллям пожежних, лісівників та добровольців розвиток пожежі вдалось зупинити. Проте для остаточної ліквідації вогню рятувальникам довелось напружено працювати ще понад годину”, – зазначив Проценко.

За результатами події вогонь знищив 1,5 гектари сухої трави на околиці населеного пункту, 14 гектарів очерету та 0,2 га лісової підстилки.

Як зазначив Проценко, причиною пожежі стало нехтування правилами пожежної безпеки громадян, які вирішили спалити суху траву.

Джерело: УНН
Tags
загрузка...

Схожі статті

Close