Інфо поліціїСвіт

У Боснії троє українців пограбували 53 банкомати “Сбербанку”

У Боснії та Герцеговині троє українців за 53 години пограбували 23 банкомати російського «Сбербанку». Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на Главком.

«За 53 години троє українських громадян забрали не менше 2,7 млн конвертованих марок (понад 37 млн гривень) з банкоматів «Сбербанку» у Федерації Боснії та Герцеговини», – йдеться в повідомленні.
Пограбування відбулися протягом робочого дня у п’ятницю, 31 січня, проте в «Сбербанку» це помітили тільки в понеділок, вже після того, як поліція заарештувала двох із трьох українців.

Олександр Зайцев, Дмитро Бойко і Ярослав Титаренко в’їхали у Боснію та Герцеговину з Сербії через прикордонний перехід у Зворнику вранці 31 січня. 2 лютого Бойка та Зайцева заарештували, а Титаренку вдалося втекти.

Поліція знайшла близько 100 тисяч марок у Зайцева й Бойка, а решта 2,6 мільйона марок безслідно зникли.

Арештанти не співпрацюють зі слідством.

Поліцейські підозрюють, що троє українців до останнього часу перебували в основному на території Чорногорії, Сербії і БіГ. Оскільки саме у Сербії було придбано карти, через які українці, використовуючи спеціальне програмне забезпечення, знімали гроші у банкоматах.

Нагадаємо, поліція Київщини затримала банду грабіжників-іноземців.

Back to top button