Інфо поліції

У “Борисполі” чоловік намагався перевезти шість контрабандних смартфонів, примотаних до спини

У міжнародному аеропорту “Бориспіль” українець на тілі віз шість контрабандних смартфонів Apple. З примотаними до спини iPhone-13 Pro Max він прилетів в Україну з Об’єднаних Арабських Еміратів, повідомила пресслужба Київської митниці у Facebook, пише 1news, посилаючись на Gazeta.ua.

Митники зазначили, що з багажем на спині чоловік був схожий на черепашку-ніндзя.

“Чоловік не вигадав нічого кращого, як примотати мобільні телефони разом з упаковуванням до власного тіла і прикрити їх верхнім одягом. Схожий таким чином на черепашку-ніндзя, громадянин привернув до себе увагу відразу кількох контрольних служб”, – ідеться в повідомленні.

Згідно з чеками, вартість виявлених телефонів становить близько 200 тис. грн. Ринкова ціна в Україні цієї моделі значно дорожча. На українця склали протокол за порушення митних правил.

“Дана стаття передбачає сплату штрафу у розмірі 100 відсотків вартості товарів та їх конфіскацію”, – пояснили митники.

У жовні цьогоріч українець намагався контрабандою провезти через пункт пропуску “Шегині”, що на кордоні з Польщею, понад 60 нових моделей смартфонів Apple. Для проходження контролю чоловік теж обрав “зелений коридор”. Засвідчив, що не має предметів, обов’язкових до декларування, або обмежених до переміщення через кордон. Однак це не спрацювало.

Back to top button