Інфо поліції

Центр авіації поліції відкрили на базі “майданчика Януковича” у Каневі

Два ангари для обслуговування авіації та сучасний центр управління польотами на 225 посад для осіб цивільного персоналу, пише 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

У перспективі – додаткові приміщення для бортів та готельний комплекс для проживання співробітників.

Так виглядає знову Центр авіаційного забезпечення Нацполіціі, розташований на вертодромі «Вертолітною майданчики Канів» на площі 8,6 га – про це повідомив заступник директора Департаменту комунікації Міністерства внутрішніх справ Ярослав Тракало.

Тепер майданчик, побудований для обслуговування владної верхівки часів Януковича, обслуговуватиме потреби мешканців Київської та Черкаської областей (майданчик було передано до сфери управління Нацполіції, завдяки чому зекономлено майже 300 млн. бюджетних грошей).

Наразі тут на бойовому чергуванні перебувають два вертольоти Airbus H145, які були розмитнені, пройшли відповідну сертифікацію, зареєстровані в установленому порядку та одержали дозволи на виконання польотів. На підході – ще 2, а до кінця року поліція, в рамках розвитку Єдиної системи авіаційної безпеки МВС, отримає ще 6 гелікоптерів французького виробництва.

“У найближчі 1,5 роки, за словами міністра внутрішніх справ Arsen  Avakov, – розташування бортів по державі за таким алгоритмом, щоб вертолітна група у складі ДСНС, ДПСУ, Нацгвардії та поліції, у взаємодії, оперативно прийшла на допомогу людям у будь-якій точці держави від медицини до надзвичайно ситуації”, – зазначив  Ярослав Тракало.

 

 

 

 

 

Back to top button