Інфо поліції

Троє людей потрапили в лікарні з ботулізмом у Чернігівській області

Причина захворювання в усіх випадках – риба в’ялена непатрана. Про це повідомляє Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України, передає 1NEWS.

Зокрема, захворів 34-річний мешканець Чернігова, 38-річна та 67-річний мешканці Чернігівської області. Наразі хворі перебувають на лікуванні у медичних закладах обласного центру.

Всього в поточному році ботулізмом захворіло 7 осіб.

«Спеціалістами ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» проводиться розслідування випадку захворювання та лабораторні дослідження для підтвердження діагнозу», – йдеться в повідомленні.

Громадян попереджають, що споживання риби в’яленої непатраної, виготовленої з порушенням технології, є небезпечним для здоров’я.

Як відомо, ботулізм – це важке харчове отруєння, викликане споживанням продуктів, що містять ботулотоксини. Симптоми найчастіше з’являються поступово, немає різких підйомів температури, тому виникає ілюзія несерйозності хвороби.

Надалі з’являється порушення зору – двоїння предметів, важкість читання, пов’язане з паралічем очних м’язів. Одночасно виникають спрага, сухість слизових оболонок і розлад ковтання.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button