Інфо поліції

Трьох російських політиків прикордонники не пропустили в Україну

В Україну не пропустили трьох політиків із Російської Федерації: двох “єдиноросів” і комуніста, інформує 1NEWS з посиланням на УП.

“Ввечері 22 січня в столичних аеропортах “Бориспіль” та “Київ (Жуляни)” троє російських політиків не змогли перетнути український кордон”.

За даними джерела “Української правди”, мова йде про регіональних політиків країни-агресора. Так у “Бориспіль” рейсом із Лондона прибув колишній мер Пскова і екс-депутат місцевих обласних зборів представник провладної політичної партії РФ “Единая Россия” Ян Лузін.

Він не зміг підтвердити мету свого перебування, тому в Україну його не пропустили. Прикордонники зазначають, що вранці 23 січня росіянин вилетів з “Борисполя” у Німеччину.

Ще двоє російських політиків не змогли пройти прикордонний контроль в пункті пропуску “Київ (Жуляни)”. Вони прилетіли рейсом із Мінська.

Один із візитерів також “єдинорос” (Юрій Гольман з Омської області – УП), інший – представник компартії РФ (Валентин Малєтін). Обидва повідомили, що начебто прибули в Київ з метою участі в конференції. Наразі їх повернуто зворотним рейсом.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close