Інфо поліції

Трьох поліцейських звільнили за знущання з безхатченка

Керівництво Харківської поліції звільнила трьох поліцейських за знущання з безхатченка на залізничному вокзалі, інформує 1NEWS з посиланням на Відділ комунікації ГУНП у Харківській області.

“Відповідно до наказу ГУНП в Харківській області, двох старших сержантів та капрала сектору патрульної поліції відділення поліції на станції “Харків-Пасажирський” Холодногірського відділу поліції міста Харкова притягнуто до дисциплінарної відповідальності у вигляді звільнення з лав Національної поліції України”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, командир взводу – їх безпосередній керівник – попереджений про неповну посадову відповідність. Також суворо попереджений про необхідність дотримання підпорядкованим особовим складом службової дисципліни та прав і свобод громадян т.в.о. начальника Холодногорського відділу поліції.

Нагадаємо, 7 липня у приміщенні відділення поліції на станції “Харків-Пасажирський” троє поліцейських Холодногірського відділу поліції ГУНП в області: старші сержанти 1989 та 1992 року народження та капрал сектору патрульної поліції 1997 року народження – застосовували неправомірні заходи фізичного впливу до невідомого громадянина. Відповідний відеозапис було опубліковано у Facebook.

 

 

Останні новини

One Comment

  1. Опять гопники в мусора идут? Только вот уже времена не те, мусора на рынке сторожами пусть работают, а в полицию нормальных надо брать!

Back to top button