Інфо поліції

Сильні зливи на Буковині підтопили понад 80 будинків

Через сильні зливи напередодні підтопило 80 житлових будинків, вода пошкодила близько 30 кілометрів доріг місцевого значення та покриття на 9 мостах регіону, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу у Фейсбуці  Чернівецької обласної державної адміністрації.

“На території Чернівецької області через сильні опади було підтоплено присадибні ділянки, господарства та житлові будинки кількох населених пунктів Чернівецького району. Загалом підтопило 80 житлових будинків у восьми населених пунктах. Постраждали також 150 присадибних ділянок у 17 населених пунктах, частково пошкоджено дороги місцевого значення загальною протяжністю близько 30 км та дорожнє покриття 9 мостів у 29 населених пунктах (проїзд до населених пунктів забезпечено). Жертв та постраждалих внаслідок негоди немає”, – йдеться у повідомленні.

Найбільше постраждали села Вікно, Брідок, Дорошівці, Митків, Онут, Мосорівка, Товтри Вікнянської територіальної громади. А також села Погорілівка, Баламутівка, Чорний Потік, Боянчук Юрківецької громади.

В обласній адміністрації зазначають, що станом на ранок понеділка в області залишаються підтопленими присадибні ділянки та домогосподарства. На місці працюють надзвичайники. Наразі вони відкачують воду у найбільш підтоплених селах.

Зокрема, у селі Вікно, яке постраждало найбільше, зосереджено 35 людей особового складу, 10 одиниць техніки, та 13 мотопомп.

 

 

 

 

 

Back to top button