Інфо поліції

Суттєво зросла кількість випадків домашнього насильства

Цьогоріч випадків домашнього насильства зафіксовано на 40% більше, ніж за перше півріччя 2019 року, інформує 1NEWS з посиланням на Главком.

На лінію «102» протягом шести місяців 2020 року надійшло 101 тис. викликів з приводу домашнього насильства. Це на 40 % більше у порівнянні з минулим роком.

Про це повідомила заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко під час презентації освітнього серіалу «Онлайн-інструменти протидії домашньому насильству».

Посадовиця наголосила, що під час карантину тема домашнього насильства стала більш актуальною. Водночас у міністерстві пов’язують зростання кількості скарг не із запровадженням карантину, а зі збільшенням поінформованості людей про домашнє насильство і відповідальність за нього.

«Кількість викликів у порівнянні з минулим роком зросла. Це є свідченням збільшення обізнаності людей про домашнє насильство і куди треба звертатися за допомогою. Ми розуміємо, що чим більше будемо проводити інформаційних кампаній, тим кількість звернень до поліції зростатиме», – зазначила Павліченко.

 

 

 

 

Back to top button