Інфо поліції

Суддю, що позбавляла водійських прав автомайданівців у 2014 році, судитимуть

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно колишньої судді одного з районних судів м. Києва – судді у відставці. Вона обвинувачується у незаконному перешкоджанні проведенню мітингів і демонстрацій, вчиненому службовою особою (ст. 340 КК України). Мова йде про перешкоджання проведенню протестів на Майдані у 2013-2014 роках. Про це 1News повідомила прес-служба Офісу Генпрокурора.

Слідством встановлено, що 23 січня 2014 року, з метою перешкоджання проведенню мітингів і демонстрацій, суддя притягнула до адміністративної відповідальності за відсутності доказів та обставин, що обтяжують відповідальність, трьох осіб за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 122-2 КУпАП (невиконання водіями вимог про зупинку).

Вказані особи 29 грудня 2013 року були учасниками руху колони транспортних засобів від вул. Хрещатик м. Києва до резиденції колишнього Президента України в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області.

При цьому, заради припинення мітингів та демонстрацій біля резиденції «Межигір’я», суддя призначила їм найбільш суворий вид адміністративного стягнення, передбачений санкцією вказаної статті, – позбавлення права керування транспортним засобом.

У подальшому апеляційним судом ці рішення були скасовані, а провадження закриті у зв’язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими Державного бюро розслідувань.

Останні новини

Back to top button