Інфо поліції

Суд визнав винним у корупційних правопорушеннях екс-посадовця Укравтодору

Судом притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення численних правопорушень, пов’язаних з корупцією, колишнього посадовця Укравтодору, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

“За принципової позиції прокурорів Білоцерківської місцевої прокуратури 21 травня 2019 року судом притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення численних правопорушень, пов’язаних з корупцією, колишнього виконувача обов’язків директора Навчального центру з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів (м. Біла Церква) Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор)”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що колишнього посадовця визнано винним у тому, що в період з травня 2016 року по квітень 2017 року, достовірно знаючи про обмеження, встановлені чинним антикорупційним законодавством, діючи умисно, з корисливих мотивів, не повідомив ДААДУ (Укравтодор) про наявність реального конфлікту інтересів та приймав рішення в умовах реального конфлікту інтересів про встановлення собі доплат і надбавок.

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close