Інфо поліції

Суд відпустив під домашній арешт затриманого на хабарі лікаря

Затриманого завідувача відділу трансплантації та хірургії печінки Національного інституту трансплантології Олега Котенка Голосіївський райсуд Києва відпустив під нічний домашній арешт. Про це повідомляють “Вести”, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Відповідаючи на запитання журналіста видання, Котенко заявив, що не знає, чи зможе оперувати, перебуваючи під арештом хоча б в денний час. Це питання він має намір з’ясувати найближчим часом в адміністрації інституту.

За рішенням суду Котенко зобов’язаний не залишати будинок в період з 21:00 до 7:00. Запобіжний захід буде діяти до 1 грудня 2019 року. Водночас суд задовольнив клопотання прокурора про відсторонення Котенка з посади завідуючого відділенням на час досудового розслідування. Однак він може здійснювати діяльність як лікар: надавати медичну допомогу і брати участь в операціях.

Нагадаємо, вчора у Києві затримали завідувача відділу трансплантації та хірургії печінки Національного інституту трансплантології НАМНУ. Лікаря-трансплантолога було викрито під час одержання неправомірної винагороди від пацієнта в розмірі 20 тис. дол. США за проведену раніше операцію з трансплантації печінки і подальше лікування і реабілітацію.

Останні новини

Back to top button