Інфо поліції

Суд арештував майно оборонного заводу “Маяк”

За версією слідства, колишній посадовець підприємства за винагороду обіцяв представнику комерційної структури сприяння у придбанні зазначеного майна

За клопотанням прокуратури Києва Голосіївський районний суд м. Києва наклав арешт на державний майновий комплекс ПАТ «Завод «Маяк» ДК «Укроборонпром» загальною площею близько 20 тис кв м для недопущення його продажу на торгах ДП «СЕТАМ» за заниженою початковою вартістю в рамках кримінального провадження за фактом організації шахрайської схеми з продажу майна вказаного товариства.

Про це повідомляє 1NEWS.

За версією слідства, колишній посадовець підприємства за винагороду обіцяв представнику комерційної структури сприяння у придбанні зазначеного комплексу через електронну систему торгів ДП «СЕТАМ» за близько 60 млн гривень, що начебто є вдвічі меншою ціною, ніж реальна вартість об’єкту. Вказану схему було викрито, а організатора затримано.

Разом з тим, Державна виконавча служба шляхом примусового продажу через ДП «СЕТАМ» виставила на торги вищевказаний майновий комплекс з початковою вартістю 62 млн грн.

З метою перевірки законності такого відчуження, а також перевірки даних про можливе штучне заниження вартості цього об’єкту, прокуратура міста Києва звернулась до суду з клопотанням про арешт майнового комплексу, яке судом задоволено.

Джерело: Генпрокуратура

Tags

Останні новини

Схожі записи

Close
Back to top button
Close