Інфо поліції

Столичного адвоката підозрюють у незаконній приватизації будинку на території заповідника «Стародавній Київ»

На даний час досудове розслідування триває, вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Слідчими Генеральної прокуратури України проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо незаконної приватизації нежитлового будинку комунальної власності на території Державного історико-архітектурного заповідника «Стародавній Київ» по вул. Петра Сагайдачного в м. Києві.

Про це повідомляє 1NEWS.

За результатами досудового розслідування 5.04.2019 повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 233, ч. 2 ст 209 КК України адвокату Ради адвокатів Київської області, який у складі групи осіб, за попередньою змовою, здійснив незаконну приватизацію комунальної власності територіальної громади м. Києва на користь офшорної компанії та у подальшому здійснив її легалізацію шляхом продажу резиденту України.

Крім того, у провадженні повідомлено про підозру керівнику підприємства задіяного в незаконній схемі приватизації у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 233 КК України, тобто у незаконній приватизації комунального майна неправомочною особою, що призвело до незаконної приватизації майна комунальної власності в великих розмірах.

Також, на причетність до вчинення вказаного злочину перевіряються службові особи Фонду державного майна України.

На даний час досудове розслідування триває, вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Джерело: Генпрокуратура

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close