Інфо поліції

Столичні правоохоронці затримали чоловіка, який торгував сумнівними антисептиками

Працівники Голосіївського управління поліції спільно із співробітниками кіберполіції у Київській області викрили чоловіка, котрий займався незаконним продажем антисептичного засобу, передає 1NEWS з посиланням на ВК ГУНП у Києві.

Поліцейські з’ясували, що він дав оголошення про продаж антисептика в одному із популярних мессенджерів, де намагався знайти потенційних покупців. У подальшому в автомобілі правопорушника правоохоронці вилучили 1000 пляшечок антисептика без необхідних документів, які засвідчують якість, на суму понад 50 000 гривень.

Працівники поліції склали на чоловіка адміністративний протокол за ст. 164 (Порушення порядку провадження господарської діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Санкція статті передбачає накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Голосіївським районним судом на чоловіка вже накладено штраф у розмірі 17 тисяч гривень.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close