Інфо поліції

Столична прокуратура намагається повернути місту земельну ділянку вартістю понад 12 млн

Київська місцева прокуратура №4 у суді вимагає скасувати державну реєстрацію права власності на об’єкти нерухомості, розташовані на самовільно зайнятій земельній ділянці вартістю понад 12 млн грн на вул. Березняківській,15 у Дніпровському районі столиці, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу столичної прокуратури.

“У ході розслідування кримінального провадження з’ясувалося, що приватний підприємець всупереч закону незаконно звів на земельній ділянці, що належить до комунальної власності, автостоянку, приміщення для ремонту автомобілів та пункт охорони. У подальшому на підставі сфальсифікованих документів, поданих до Державного реєстру прав на нерухомість, підприємець зареєстрував за собою право власності на самовільно збудовані об’єкти”, – йдеться у повідомленні.

У зв’язку з цим місцева прокуратура направила позов до Окружного адміністративного суду міста Києва про скасування незаконного рішення про державну реєстрацію права власності на самочинно збудовані об’єкти.

Також зазначається, що на вимогу прокуратури рішенням Господарського суду міста Києва підприємця зобов’язано повернути територіальній громаді спірну ділянку та звільнити її від незаконних будівель і споруд.

 

 

Останні новини

Back to top button