Інфо поліції

Справа Кузьміних – НАБУ оголосило нардепа в розшук – 1News

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Сергій Кузьміних
Фото з відкритих джерел

За словами адвоката, підозрюваний перебуває в лікарні, проте адреса не надається

Національне антикорупційне бюро України оголосило в розшук народного депутата від фракції “Слуга народу” Сергія Кузьміних, спійманого на хабарі. Про це йшлося на сайті бюро.

Як зазначається, рішення прийнято через систематичну неявку підозрюваного на виклики правоохоронних органів, відсутність його за місцем проживання, приховування від детективів НАБУ.

“31 січня 2022 року, захисник нардепа повідомила по телефону слідству, що депутат перебуває в закладі охорони здоров’я і на виклик не прибуде. Однак ні сам нардеп, ні його захисник не повідомляють слідству про те, в якій лікарні нібито знаходиться підозрюваний”, – заявили в бюро.

Таким чином, дії Кузьміних щодо ухилення від явки і не повідомлення про місце свого знаходження носять характер приховування від органів досудового розслідування, що є безумовною підставою для оголошення його в розшук.

Сергія Кузьміних оголошено в розшук
НАБУ

1News за темою: Інтерпол відмовив РФ в розшуку українського режисера Лавренчука, – омбудсмен

Нагадаємо, що 28 січня співробітники Національного антикорупційного бюро України викрили Сергія Кузьміних на отриманні хабара в 558 тисяч гривень. За даними слідства, він сприяв укладенню контрактів з лікарнею в Житомирській області.

Пізніше Генеральний прокурор Ірина Венедиктова підписала підозру Сергію Кузьміних. За її словами, депутат використовував свої службові повноваження і вплив для правопорушень у сфері медицини.

Вчора стало відомо, що підозрюваний написав листа з проханням виключити його з фракції “Слуга народу”. У той же час він просить надати можливість повернення до монобільшості, якщо буде встановлена його невинність.

А в НАБУ опублікували повістку про виклик народного депутата Кузьміних.


Джерело

Back to top button