Інфо поліції

Співробітники СБУ вимагали хабар у понад 100 тисяч доларів

У разі доведення вини їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Начальник відділу СБУ, його підлеглий та двоє цивільних осіб вимагали у громадянина України $110 тисяч за уникнення кримінального переслідування та непозбавлення громадянства.
Про це повідомляє 1NEWS.

 

Слідчими центрального апарату ДБР за процесуального керівництва Головної військової прокуратури та оперативного супроводження Управління внутрішньої безпеки СБУ викрито начальника відділу СБУ, його підлеглого та двох цивільних осіб, які вимагали у громадянина України грошові кошти у розмірі 110 000 доларів США, що за курсом НБУ становить 3 044 000 грн.

В ході досудового розслідування попередньо встановлено, що працівники СБУ вимагали гроші у громадянина за уникнення кримінального переслідування та непозбавлення громадянства України.

Зазначається також, що працівників СБУ та двох цивільних осіб затримали під час отримання другої частини траншу в сумі 10 тисяч доларів. Першу частину в розмірі 40 тисяч доларів підозрювані отримали раніше.

Згадані особи затримані в порядку ст. 208 КПК України, предмет злочину вилучено. Слідчі дії тривають.

Затриманим готується повідомлення про підозру у вимаганні, вчиненому організованою групою осіб (ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України).

У разі доведення вини їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Джерело: ДБР

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close