Інфо поліції

Співробітників «Укрзалізниці» викрили на розкраданні пального

Вони двічі на день – вранці і ввечері відкачували із маневрових тепловозів пальне

Працівників Рівненської філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» викрито за фактом розтрати майна шляхом зловживання службовим становищем.

Про це інформує 1NEWS.

За даними слідства, група службовців систематично розкрадала паливно-мастильні матеріали державного товариства. Вони двічі на день – вранці і ввечері відкачували із маневрових тепловозів пальне.

Таким чином привласнювалось від 15 до 30 тонн щомісячно, які працівники реалізовували. За результатами проведених негласних слідчих дій, у формі контролю за вчиненням злочину у виді оперативної закупки, у них придбано 200 літрів викраденого пального.

Правоохоронці затримали п’ятьох службових осіб підприємства в порядку ст. 208 КПК України під час розкрадання паливно-мастильних матеріалів. Наразі затриманим повідомлено про підозру та обрано запобіжні заходи.

Проведено понад 30 санкціонованих обшуків у приміщеннях підприємства та за місцем проживання службових осіб. Вилучено понад 1400 літрів дизельного палива, каністри із залишками пального, засоби для його відкачування, 5 автомобілів, які використовувались для перевезення викраденого пального, мобільні телефони, грошові кошти в різній валюті, банківські картки, чорнові записи.

Джерело: Офіс генпрокурора

Back to top button