Інфо поліції

Співробітника Міністерства оборони спіймали на хабарі

Посадовець Міноборони та посередник вимагали від представника товариства 30 тис. доларів США

Під час отримання хабаря – частини з 30 тисяч доларів за укладення договору про будівництво під Києвом – правоохоронці затримали начальника центрального територіального управління капітального будівництва Міністерства оборони України.

Про це інформує 1NEWS.

Посадовець Міноборони та посередник вимагали від представника товариства 30 тис. доларів США за сприяння в ухваленні сесією селищної ради рішення про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку у селищі Гостомель Київської області.

Вказано, що за ці кошти вони також обіцяли надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення іншої земельної ділянки в Гостомелі у користування на умовах оренди та укладення з Центральним територіальним управлінням капітального будівництва Міністерства оборони України договорів про капітальне будівництво на землях, що перебувають у віданні Міноборони, у тому числі на території військового містечка.

Повідомляється, що правопорушників затримали після одержання другої частини неправомірної вигоди у сумі 20 тис. доларів.

Джерело: УНН

Back to top button